prawo autorskie   współpraca   zdjęcia   wydawnictwa  


Informacje o prawie autorskim
Nasze wydawnictwa które są dostępne metodą sprzedaży posiadają zastrzeżone wszystkie prawa (All Rights Reserved), a ich jakiekolwiek użycie odmienne od użytku prywatnego wymaga naszej zgody. Większość z naszych publikacji które są dostępne do darmowego pobrania jest publikowana na zasadach licencji Creative Commons w wersji Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach CC 3.0. W tym przypadku jakiekolwiek wykorzystanie naszych prac do celów komercyjnych wymaga naszej zgody, którą można otrzymać kontaktując się poprzez emaila, telefonicznie lub poprzez nasz profil na facebook'u (patrz sekcja kontakt). Jednak nie dotyczy to wszystkich dzieł, niektóre mogą być wykorzystane w celach komercyjnych bez naszego zezwolenia a informuje o tym stosowna licencja zamieszczona przy linku bądź pliku. Stosowna licencja oraz jej zasady obejmują także wszystkie pliki połączone z dziełem podstawowym czyli np. okładki, zdjęcia, grafikę czy teksty dołączone do plików muzycznych, np. jeżeli utwór jest udostępniony na licencji "Wszystkie Prawa Zastrzeżone" licencja ta też dotyczy wszystkich plików dołączonych do utworu.

Współpraca
Osoby zainteresowane współpracą z naszym labelem mogą kontaktować się z nami poprzez jedno z mediów wymienione w sekcji kontakt. Szczególnie prosimy o kontakt osoby zainteresowane kolaboracją przy eventach i tworzeniu materiału video (teledyski lub animacje) do naszych utworów. Charakter współpracy czysto niekomercyjny. Zainteresowani jesteśmy także wymianą linków i banerów z innymi labelami internetowymi. Zestaw logosów Sound Association można pobrać z tego linku lub sekcji linki.

Wydawnictwa
Informujemy że część wydawnictw Sound Association jest nadal osiągalna w formie fizycznej czyli płyt CD-R w pudełkach plastikowych lub kartonowych kopertach. Wkrótce podamy dokładne informacje co do dostępności konkretnych tytułów. Osoby zainteresowane płytami prosimy o kontakt mailowy (przesyłki wysyłamy tylko w granicach terytorium Polski).

Zdjęcia z eventów